پرده کرکره فلزی

4 نوع از بهترین ترکیب پرده های کرکره ای دارک

پرده دارک

ترکیب پرده های کرکره ای دارک برای رسیدن به یک مکانیسم پیشرفته

پرده های کرکره ای دارک و شید بهترین گزینه برای تأکید بر زیبایی دکوراسیون منزل شما است. پرده های کرکره ای و شید علاوه بر کاربرد منحصر به فردشان باعث می شود که محیط جذاب تر به نظر برسد. مجموعه رنگ ها و بافت این نوع پرده ها ضمن ایجاد گرمای به خصوص، زیبایی را به منزل شما می بخشد. عملکرد باور نکردنی این نوع پرده ها برای جلوگیری از تابش نور خورشید، محیطی راحت و دلپذیر را برای شما ایجاد خواهد کرد. انتخاب از بین گزینه های متفاوت، سخت به نظر می رسد. برای برآورده کردن تمام نیازهای شما و آسان تر کردن تجربه خرید، قصد داریم در این مطالب به شما کمک کنیم.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که می خواهید از تابش نور خورشید در روز جلوگیری کنید، ما به شما پرده های کرکره ای دارک را پیشنهاد می کنیم. این نوع پرده ها به گونه ای طراحی شده اند که مانع از تابش نور در روز و در عین حال باعث حفظ حریم خصوصی می شوند. یکی دیگر از مزیت های پرده های کرکره ای دارک این است که سر و صدای محیط خارجی را متوقف می کند. اگر می خواهید کمی خلاق تر باشید ما به شما ترکیب پرده های کرکره ای دارک و پرده های لایه ای را به پیشنهاد می دهیم. هر دو نوع پرده در رنگ ها و طرح های متنوعی قرار گرفته اند. ایجاد یک ترکیب مناسب می تواند به عنوان یک چالش محسوب شود. اگر فکر می کنید که انجام چنین کاری دشوار است مطالب زیر را دنبال کنید.

روش های متفاوت برای ترکیب پرده های کرکره ای دارک با پرده های لایه ای

پرده های عمودی کرکره ای همراه با پرده های لایه ای

اگر پنجره های شیشه ای کشویی دارید، با نصب پرده های عمودی کرکره ای جفت شده با پرده های لایه ای، فضای پنجره خود را تکمیل کنید. پرده های عمودی در اندازه های مختلفی طراحی شده اند و تنظیم آن ها باعث کنترل میزان نور، عایق و حفظ حریم منزل شما خواهد شد. در اینجا می توانید برای ترکیب از پرده های بلک اوت که باعث تاریکی فضا می شود استفاده کنید. برای ترکیب پرده های عمودی با پرده های دیگر از رنگ و طرح مناسبی استفاده کنید که هماهنگی را به وجود آورد. اگر فضای کوچکی دارید، این ادغام باعث می شود که محیط بزرگ تر به نظر برسد.

 

پرده کرکره عمود

                                               پرده کرکره ای عمودی

ترکیب شید رومن با دیگر انواع پرده

پرده شید رومن به ظرافت ظاهری که دارد گرما را به فضای موردنظر شما وارد می کند. زمانی که از پرده های شید رومن دارک استفاده می کنید، آن ها به طور مؤثری از تابش آفتاب و سر و صدای ناخواسته که از طریق پنجره وارد می شود، جلوگیری می کند. ترکیب این نوع پرده با پرده های طرح دار زیبایی دوباره ای را به وجود خواهد آورد. متناسب با شرایط مورد نیاز، طرح پارچه را انتخاب کنید.

پرده های لایه ای بر روی پرده های کرکره ای همه ما از عملکرد پرده های کرکره ای از نوع شید آگاه هستیم. با صرفه جویی در مصرف انرژی، این نوع پرده مانع از تابش مسقیم نور در روز خواهد شد و فضای داخلی را در حالت ایده آل نگه می دارد. این نوع از پرده های شید برای اتاق خواب، اتاق رسانه و اتاق عکاسی مناسب هستند، یعنی درست جایی که شما به تاریکی در فضا نیاز دارید. رنگ ها و الگوهای هر دو پرده را با هم ترکیب کنید و جلوه ای باشکوه به پنجره دهید.

 

شیط طرحدار

                                                    پرده شید طرح دار

ترکیب پرده های طبیعی با انواع دیگر پرده ( پرده های طبیعی دارک )

برای لمس طبعیت از این نوع پرده استفاده کنید. این نوع پرده ها از عناصر طبیعی تشکیل شده اند مانند بامبو و مواد چوبی که سمی نمی باشند. پرده های خود را بر روی این نوع پوشش قرار دهید تا ظاهر جذاب و کارآیی آن را متوجه شوید. پرده های طبیعی دارک نمونه ای عالی برای شما هستند.

 

ترکیب پرده شید و ساده

                                        ترکیب پرده های شید و چین دار

پرده های پلیسه دار با پرده های لایه ای

پرده های پلیسه ای دارک گزینه ای عالی برای ایجاد یک طرح واضح بر روی پنجره است. از سایه انداختن نور در روز تا محافظت. استفاده از پرده های لایه ای بر روی این نوع پرده شفافیت فضا را بالا می برد و فواید خوبی برای محیط شما خواهد داشت. با سفارش و نصب مناسب این پرده ها، از ترکیب آن لذت ببرید.

 

نکات موردنظر برای جفت کردن پرده های کرکره ای دارک با پرده های لایه ای

  • پرده و سبک خود را انتخاب کنید. توجه زیادی به رنگ ها و پارچه های موردنظر خود داشته باشید زیرا می توانند زیبایی شناسی مکان شما را به روشی جدید تغییر دهند.
  • اگر پرده کرکره ای دارک چاپی دارید، از پرده چاپی برای ترکیب آن و قرار دادن روی سطح آن استفاده نکنید.
  • پرده ها را کنار بزنید تا پرده کرکره ای نمایان شود یا آن ها به سمت بالا ببرید زیرا اتاق با فضای کوچک را بزرگ نشان خواهد داد.
  • برای ترکیب پرده ها، رنگ و بافت پرده را مدنظر قرار دهید. با انتخاب طرح های پر طراوت، آرامش و راحتی را احساس خواهید کرد و اطمینان حاصل کنید که به طور متناسبی آن ها ترکیب کرده اید.
  • اگر بیش از یک پنجره دارید، برای هر پنجره همان پرده را انتخاب نکنید.
  • سعی کنید رنگ پرده کرکره ای دارک را با رنگ میله پرده مطابقت دهید.
  • از خلاقیت و ایجاد تغییر هیچ وقت نترسید!

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.