پرده کرکره فلزی

پرده برای اتاق خواب

پرده ونیزی اتاق خواب

برای ایجاد فضایی آرام و زیبا در اتاق خواب منزل خود، پیشنهاد آیدکو این است که از پرده های کرکره ای به روز که قصد معرفی آن را داریم، استفاده کنید. قطعاً استفاده از پرده های کرکره ای برای تزیین اتاق خواب، گزینه ی خوبی می باشد. به دلیل کوچک بودن فضای اتاق خواب، پرده های کرکره ای علاوه بر پوشاندن پنجره باعث تزیین اتاق خواب خواهد شد.

پرده ونیزی

یکی از بهترین انواع مدل های پرده کرکره ای برای طراحی پرده اتاق خواب، پرده ونیزی است. این نوع پرده یکی از انواع پرده های کرکره ای فلزی است که از چندین نوار به صورت افقی تشکیل شده است. پرده ونیزی دارای قابلیت نصب آسان است و قیمت آن در حد متوسط می باشد، همچنین قابلیت سایه روشن دارد. از دیگر مزیت های آن این است که طول عمر بالایی دارد. پرده ونیزی قابلیت چاپ تصاویر با کیفیت بالا را دارا است.

 

 

 

 

پرده شید رول

پرده شید رول از دیگر انواع پرده های کرکره ای است و همانطور که از نام آن پیداست به صورت رول جمع می شود. این نوع پرده به دلیل ایجاد سایه در فضا، مناسب برای اتاق خواب است. پرده شید رول انواع مختلفی دارد از جمله: دستی و اتوماتیک. نوع اتوماتیک آن قابلیت حرکت به سمت بالا و پایین را دارد. از دیگر انواع آن مدل پارچه ای، بامبو و سولیت می باشد. مدل پارچه ای آن که نور بیشتری از خود عبور می دهد. مدل بامبو که از جنس حصیر بامبو است و مدل سولیت که برای تاریک کردن اتاق تا حد 95 درصد است. از انواع دیگر پرده شید رول نوع ساده و طرح دار آن است. طرح ساده آن در رنگ بندی متفاوت و متناسب با دکوراسیون اتاق خواب می باشد. پرده شید رول طرح دار قابلیت چاپ تصاویر دلخواه و مطابق با سلیقه افراد را دارد.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.