پرده زبرا, پرده کرکره فلزی, طراحی

پرده کرکره ای برای ایجاد فضای مدرن

پرده کرکره ای مدرن

هنگامی که صحبت از زیبایی شناسی فضای خانه یا محل کار می شود، روش های متفاوتی برای آن صورت می گیرد مانند تغییراتی که افراد در دکوراسیون انجام می دهند. اما پیشنهاد ما به شما این است که دید خود را به فضای پنجره و انتخاب پرده مناسب بیندازید که بسیار تأثیرگذار می باشد. با انتخاب پرده مناسب زیبایی ویژه ای را به وجود خواهید آورد. استفاده از پرده کرکره ای برای ایجاد فضای مدرن نقش مهمی خواهد داشت.

پرده کرکره ای

پرده های کرکره ای در بین انواع پرده ها بسته به نوع طراحی پنل می تواند به صورت افقی یا عمودی باشند و به دلیل تنظیم نور و حفظ حریم خصوصی محبوبیت گسترده ای را ایجاد کرده است. در روزگاران قدیم از پرده های کرکره ای برای جلوگیری از دید نسبت به فضای خانه استفاده می شد که این به عنوان نمادی از حفظ حریم خصوصی بود. با گذشت سال ها عملکرد پرده های کرکره ای دوبرابر شد. افراد می توانند از پرده های کرکره ای با پنل عریض یا باریک برای ایجاد فضای مدرن در محیط مورد نظر خود استفاده کنند.

 

 

رنگ بندی کرکره

                                        تنوع رنگ در پرده های کرکره فلزی آیدکو

 

عوامل مؤثر در انتخاب پرده

  1. افراد می توانند متناسب با طرز تفکر، نیاز و بودجه خود، پرده مناسب را تهیه نمایند. پرده های کرکره ای برای ایجاد فضای مدرن از متریال های متنوع و گوناگونی تهیه شده اند مانند چوب، پلاستیک و غیره که افراد می توانند متناسب با موارد ذکر شده و همچنین نوع سلیقه خود آن ها را بررسی و انتخاب کنند.
  2. وقت آن است که طرح مناسب خود را مشخص کنید! پرده های کرکره ای دارای طرح های متفاوتی است، از پرده های غلتکی گرفته تا پرده های عمودی. در انتخاب طرح مناسب خود، تنظیم نور و حریم خصوصی خود را مدنظر قرار دهید.
  3. بهتر است بدانید که پرده ها در ایجاد انرژی در فضا کارآمد هستند. در انتخاب مدل پرده توجه کافی داشته باشید زیرا برخی از پرده ها فضا را برای شما سبک تر جلوه می دهند ولی برخی دیگر عایق اضافی در فضا ایجاد می کنند.
  4. درست مانند وسایل دیگر، پرده ها هم هوشمندتر می شوند. پس بهتر است که متناسب با فضای هوشمند منزلتان، سبک پرده هوشمندی را انتخاب کنید.

 

رنگ بندی کرکره فلزی

                                             تنوع رنگ کرکره فلزی آیدکو

 

آیا افراد می توانند به فضای داخلی منزل دید داشته باشند؟

در پاسخ به سؤال ذکر شده باید گفت که ممکن است شما در منزل خود مشغول فعالیت بر امور محرمانه باشید. میزان حفظ حریم خصوصی در تصمیم گیری افراد برای انتخاب پرده نقش مهمی را ایفا می کند. پرده های کرکره ای با قابلیت خاصی که دارند چه به صورت عمودی و چه افقی در محدودیت دید افراد نقش مهمی را بازی می کنند. از طریق کج کردن پنل ها می توانید در حفظ حریم خصوصی تان نقش داشته باشید. خلاصه اینکه می توانید در روز پنل ها را باز بگذارید تا نور بیشتری به فضا وارد شود و با تنظیم آن دید افراد را به داخل خانه محدود کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.