پرده کرکره فلزی

پرده های کرکره ای ونیزی برای استفاده در تابستان

پرده کرکره ای

پرده ونیزی چیست؟

پرده کرکره ای ونیزی دارای سابقه کاربرد طولانی در دفاتر، منازل و سایر اماکن تجاری هستند و هنوز هم به عنوان یک گزینه محبوب در عصر حاضر در جهان شناخته می شوند. پرده های ونیزی دارای سبک های متنوعی است و در بازار به صورت رقابتی عمل می کند.

پرده های کرکره ای ونیزی از تخته های افقی که به طور منظم در کنار هم قرار گرفته اند تشکیل شده است. جنس این نوع پرده از چوب، آلومینیوم و پلاستیک است. به راحتی بالا و پایین رفته و قابل تنظیم می باشد. مزیت این نوع پرده در تنظیم نور به گونه ای است که می توان از ورود نور به محیط جلوگیری کرد.

پرده کرکره ای ونیزی

پرده ونیزی

ایده آل برای فضای حمام و آشپزخانه

جنس پرده های ونیزی باعث می شود که کاربرد خاصی برای برخی از فضاها مانند حمام و آشپزخانه داشته باشد. برای مثال: جنس چوب برای اتاق هایی مانند اتاق نشیمن و اتاق خواب، انتخابی زیبا و مقرون به صرفه است. ولی برای محیط های دارای رطوبت مانند حمام و آشپزخانه، چوب انتخاب خوبی نیست. بهتر است در چنین محیط های مرطوب از پرده های ونیزی با جنس پلاستیک یا آلومینیوم استفاده کنید زیرا در محیط های مرطوب آسیب پذیری کمتری دارند و نگهداری و تمیز کردن آن ها کاملاً راحت تر و بادوام تر به نظر می رسد.

مزایای استفاده از پرده کرکره ای ونیزی

  • کابرد آسان و راحت و عاری از سختی و مشکلات
  • به راحتی قابل نگهداری و تمیز شدن هستند و مستلزم انجام مراحل طولانی نیست
  • دارای قابلیت کنترل نور و حفظ حریم خصوصی
  • در مقایسه با سایر انواع پرده ها، ارزان و مقرون به صرفه است
  • دارای طرح ها و رنگ بندی متنوع است
  • به راحتی قابل سفارش بوده تا نیاز های شما را برآوده کند

جلوگیری از ورود گرما با پرده های ونیزی

با شروع فصل تابستان و گرما، به خصوص کسانی که در محیط های گرم تر زندگی می کنند راه حل خنک نگه داشتن منزل شما، استفاده از پرده ونیزی است. مراقبت از فضای داخلی منزل در برابر پرتوهای گرم خورشید نگرانی اکثر افراد است. خنک نگه داشتن اتاق ها در تابستان نیز به پایین نگه داشتن هزینه های انرژی کمک می کند. پرده های بسیاری در بازار مناسب با فصل تابستان وجود دارد مانند پرده های خورشیدی، عمودی و غیره. با این حال نقش پرده های ونیزی را در این مورد از دست ندهید.

پرده های ونیزی یک راه حل عالی برای مبارزه با گرمای تابستان هستند

پرده های ونیزی در کاهش گرما فوق العاده عمل می کنند. پرده آلومینیومی ونیزی گزینه ای عالی برای کنترل جریان نور در منزل می باشد این عملکرد به دلیل جنس فلزی آلومینیوم این پرده است.

پرده ونیزی کرکره ای-طرح چوب

پرده ونیزی طرح چوب

اسلت ها ( تخته ها ) ی این نوع پرده قابل چرخش بوده و می توانند زاویه دار شوند تا از ورود نور مستقیم به داخل اتاق جلوگیری کند. بنابراین اگر به دنبال یک راه حل آسان و در عین حال مقرون به صرفه هستید ما به شما پرده های کرکره ای ونیزی را پیشنهاد می دهیم. سعی کنید در فصل تابستتان از جنس چوب این پرده استفاده نکنید و در عوض از پرده ونیزی با جنس آلومینیوم استفاده کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *