پرده کرکره فلزی

پرده های کرکره ای جدید پذیرایی ( 2020 )

پرده دیکی کرکره ای

برای انتخاب و نصب پرده متناسب با سالن پذیرایی خود، در این مطلب قصد داریم انوع مدل های پرده های کرکره ای جدید پذیرایی را به شما معرفی نماییم. در سال 2020 پرده های به روز، جدید و طرح دار معرفی شده اند که مشتریان می توانند با توجه به طرح و مدل دلخواه خود، سبک های متنوعی را از بین آن ها انتخاب کنند.

پرده های کرکره ای از انواع پرده هایی است که شما می توانید با توجه به سلیقه خود در فضاهای متنوع به ویژه سالن پذیرایی از آن استفاده کنید. پرده های کرکره ای می تواند گزینه خوبی برای تزیین منزل شما باشد.

 

پرده کرکره چوبی

                                                    پرده کرکره ای

 

پرده کرکره ای چوبی ( Wooden blind )

از بین پرده های کرکره ای، پرده کرکره ای چوبی بیشتر برای دکوراسیون داخلی منزل استفاده می شود. البته مانعی برای استفاده از مدل پرده کرکره ای چوبی در مراکز اداری و شرکتی وجود ندارد. پرده کرکره ای چوبی یکی از شیک ترین مدل های پرده کرکره ای است که از نوارهای چوبی افقی تشکیل شده است. به دلیل چوب استفاده شده در این نوع مدل، هزینه آن نسبت به انواع مدل های پرده های کرکره ای بیشتر خواهد بود و بهتر است بدانید که از قدیمی ترین نوع پرده های کرکره ای می باشد. نصب آن سخت تر و قابل شستشو نمی باشد. مزیت آن این است که قابلیت سایه روشن دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پرده دیکی یا ورتیلاین ( DK )

 

پرده دیکی یا ورتیلاین از انواع پرده های عمودی است که به پرده زبرای عمودی معروف می باشد. این نوع پرده از جنس پلی استر است. از مزیت پرده دیکی یا ورتیلاین این است که در شب، امکان دید را به داخل اتاق محدود می کند و در روز عبور نور را تسهیل می بخشد. پرده دیکی یا ورتیلاین رنگ بندی متنوعی دارد که هم به صورت تک رنگ و هم چند رنگ طراحی می شود. مزیت پرده دیکی نسبت به پرده چوبی این است که قابل شستشو می باشد.

پرده ورتیلاین یا همان دیکی به صورت عمودی بوده و به سمت چپ و راست جمع می شود.
https://idecoo.ir/product-category/%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%af%db%8c%da%a9%db%8c/

پرده شید ( Shade )

پرده شید از یک لایه پارچه تشکیل شده است که در طرح ها و رنگ های متنوع می توان در فضاهای متفاوتی از آن استفاده نمود. پرده شید در اتاق حالت سایه ایجاد می کند ولی مانع روشنایی در محیط نمی شود. بهتر است که بگوییم پرده شید قابلیت تنظیم نور را ندارد . از مزیت این نوع پرده می توان به کیفیت بالای چاپ تصویر مورد نظر بر روی آن، به دلیل یکپارچه بودن تصویر نیز اشاره کرد.

پرده شید از مدرن ترین نوع پرده است که از یک لایه پارچه از جنس پلی استر تشکیل شده است. https://idecoo.ir/product-category/%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%b4%db%8c%d8%af/

پرده ونیزی ( Venetian )

پرده ونیزی نوع دیگری از پرده های کرکره ای است که از اسلت های پلاستیکی یا فلزی به صورت افقی شکیل شده است. پرده ونیزی به دلیل نوع جنس آن، هیچ نوری از آن عبور نمی کند و در روز فضای داخلی را کاملاً تاریک می کند. این نوع پرده دارای قابلیت نصب آسان است و قیمت آن در حد متوسط می باشد، همچنین قابلیت سایه روشن را نیز دارا می باشد.

پرده سیلوئت

                                                پرده سیلوئت چاپی

 

پرده چاپی ( سیلوئت )

امروزه پرده های چاپی برای ایجاد محیطی مدرن به کار می رود که با انتخاب تصاویر مورد نظر، امکان چاپ را برای مشتریان فراهم می کند.

پرده سیلوئت سه بعدی چاپی همانطور که از نام آن پیداست امکان چاپ تصویر را به صورت برجسته فراهم می کند و قابلیت تنظیم نور و سایه روشن را دارا می باشد.

پرده سیلوئت سه بعدی چاپی از دو لایه حریر یا توری به صورت موازی و یک لایه پارچه به شکل افقی بین دو لایه حریری یا توری تشکیل شده است.
https://idecoo.ir/product-category/%d9%be%d8%b1%d8%af%d9%87-%da%86%d8%a7%d9%be%db%8c/silhouette-blinds/

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.