پرده کرکره فلزی

پرده های کرکره ای جدید برای فضای اداری

پرده اداری شرکتی

زیبایی شناسی فضا گویای موارد بسیاری است. برخی از افراد برای جذاب کردن محیط و نمایان کردن آن از رنگ های بسیاری استفاده می کنند در صورتی که برخی دیگر به دکوراسیون و سبک آن توجه می کنند و با استفاده از سبک موردنظر محیط را جذاب نشان می دهند. بعضی از افراد از رنگ های تیره و طراحی ساده، جلوه ای باشکوه را به وجود می آورند. هنگامی که صحبت از زیبایی شناسی منزل می شود، سلیقه های شخصی افراد مدنظر است اما در مورد فضاهای اداری و شرکت ها مانند هتل ها و دفاتر، موضوع کمی پیچیده تر می شود. در مورد چنین فضاهایی باید بین زیبایی شناسی و عملکرد تعادل برقرار کرد. کلیه مشتریانی که از آن فضا بازدید می کنند، کلیه کارمندانی که در آن محیط مشغول به کار هستند و موارد دیگر همگی باید مدنظر قرار گیرد. به عنوان مثال برای جلسات مهم کاری که حریم خصوصی باید حفظ شود، نوع پرده را باید مورد توجه قرار داد. یک گزینه عالی برای بهبود این فرآیند، درنظر گرفتن پرده های کرکره ای است که ما آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

پرده کرکره فلزی اداری

                                              پرده کرکره فلزی در فضای اداری

نحوه انتخاب پرده مناسب برای هتل ها و ادارات

استفاده از پرده های کرکره ای در فضای اداری شما می تواند نمای خاصی را ایجاد کند. به عنوان مثال استفاده از پرده های کرکره ای که دارای طرح گل هستند ملایمت و لطافت خاصی را در فضا ایجاد می کند مزیت پرده کرکره ای این است که شما قابلیت تنظیم و کنترل نور را دارید و مزیت دیگر آن حفظ حریم خصوصی است. بهتر است بدانید که انتخاب پرده برای مجموعه های تجاری همیشه کار آسانی نیست زیرا برای زیبایی شناسی همیشه باید تعمق کرد. برای انتخاب پرده مناسب در محیط تجاری و اداری خود باید موارد زیر توجه داشته باشید:

  1. چه نتیجه ای را می خواهید به دست آورید؟

این مهم ترین سوالی است که باید در هنگام انتخاب نوع پرده از خود بپرسید. علت آن این است که هریک از مدل های پرده با طراحی و کارکرد خاص خود همراه است. بعضی از آن ها نور بیشتری را به داخل وارد می کنند و برخی دیگر مانع از ورود نور به فضا می شوند. نوع فیلتر نور از ضعیف تا قوی موجود است که متناسب با نیاز خود می توانید آن را تهیه کنید.

2. به ذهن خود رجوع کنید

بدین معنی که همه چیز را به عنوان یک کل منسجم در نظر بگیرید زیرا افراد بسیاری در محیط تجاری شما رفت و آمد دارند. رسمی بودن یا غیر رسمی بودن فضا را مدنظر قرار دهید و متناسب با آن نوع پرده خود را  انتخاب کنید

3. به جزئیات توجه کنید

در یک فضای اداری جزئیات بسیاری وجود دارد که شما باید به آن ها توجه کنید. بهتر است این موارد را یادداشت کنید از جمله اندازه گیری پنجره ها برای انتخاب پرده متناسب با آن انداره. عدم توجه به اندازه گیری ها و انتخاب پرده نامناسب برای نصب مشکلاتی را به وجود خواهد آورد پس به آن ها توجه کنید.

چه نوع پرده هایی را می توان برای محیط های اداری استفاده کرد؟

هنگامی که صحبت از محیط های اداری می شود، پرده کرکره ای به ذهن افراد می آید. این نوع پرده ها از طریق یک ریسمان یا طناب به آرامی بالا و پایین می روند. طراحی ساده آن برای تنظیم نور و حفظ حریم خصوصی در هتل ها و ادارات مناسب است. 4نوع از پرده های کرکره ای به شرح زیر است:

پرده های کرکره ای جدید برای فضای اداری

  1. پرده دابل شید ( گریبر )

اگر به دنبال پرده ای زیبا و در عین حال مینیمال و شیک هستید، پرده های دابل شید را انتخاب کنید. این نوع پرده از دو پارچه تشکیل شده است و قابلیت ایجاد سایه و همچنین نور را دارد. از بین آن ها می توانید از پرده بلک اوت و پرده دارای فیلتر نور استفاده کنید.

پرده شید اداری

                                                          پرده شید اداری

2. پرده بلک اوت

این نوع پرده برای نا آشکار کردن محیط تجاری شما مناسب می باشد. با نصب این پرده شما می توانید از محیط خود لذت برده و مقدار خیلی کمی از نور را هم دریافت کنید. استفاده از این نوع پرده ها زمانی که کنفرانس مهمی دارید و نمی خواهید هیچ اختلالی در روند کاری شما وارد شود، این نوع پرده انتخاب خوبی خواهد بود.

3. پرده کرکره ای فیلتر نور موتوری

پرده کرکره ای فیلتر نور موتوری، نور مناسب را به فضا اداری شما وارد می کند و باعث تاریکی کامل فضا نمی شوند. این نوع پرده موتوری می باشد و کنترل از راه دور مزیت دیگر آن است.

4. پرده شید رول فیلتر نور ( Spring Roller shade )

اگر به دنبال طرحی خاص و متناسب با محیط تجاری خود هستید این نوع پرده می تواند انتخاب عالی برای شما باشد. طراحی تمیز، براق و مدرن این نوع پرده می تواند طیف گسترده ای از دکوراسیون شما را برجسته کند. این نوع پرده روشنایی طبیعی ظریفی را که فقط از میان پنجره عبور می کند را در فضا وارد می کند. مزیت این نوع پرده این است که نور ظریفی را وارد محیط می کند. بهتر است بدانید این پرده بی سیم از یک لوله تو خالی از جنس آلومینیوم ساخته شده است که درون لوله یک فنر داخل آن قرار دارد. در یک طرف لوله یک پین دارای چرخش آزاد است که درون قلاب قرار دارد و طرف دیگر یک پین قرار دارد که فشار را در فنر نگه می دارد. با پایین کشیدن پرده فشار فنر بالا می رود و پرده در محل موردنظر قرار می گیرد.

پرده کرکره ای اداری

                                                     پرده کرکره ای اداری تجاری

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *