پرده زبرا, پرده کرکره فلزی

پرده سیلوئت سه بعدی چاپی

پرده سیلوئت سه بعدی چاپی

امروزه در مورد پرده های سه بعدی برای طراحی اتاق ها بیشتر می شنویم. اگر می خواهید نما و فضایی مدرن و به روز را تجربه کنید ما به شما پرده سیلوئت سه بعدی چاپی را پیشنهاد می کنیم.

در اینجا قصد داریم برای آشنایی بیشتر، در مورد پرده سیلوئت سه بعدی چاپی (زبرا ) شرح دهیم.

سیلوئت در لغت به معنای نیم رخ یا محیط مرئی معنا شده است. پرده سیلوئت یکی از انواع پرده زبرا است که از دو لایه توری یا حریر شکل به صورت موازی در کنار هم و یک لایه پارچه ای به شکل افقی در بین این دولایه توری مانند، طراحی شده است.

پرده سیلوئت سه بعدی چاپی یکی از انواع پرده های کرکره ای است که تصاویر به صورت سه بعدی بر روی آن چاپ می شوند. همانطور که از اسم آن پیداست، این نوع پرده به گونه ای طراحی شده است که تصاویر را به صورت برجسته می بینیم. یکی از مزیت های پرده سیلوئت سه بعدی چاپی این است که مشتریان می توانند تصاویر دلخواه و مورد نظر خود را بر روی پرده مشاهده نمایند. تصاویر چاپ شده بر روی این نوع پرده کاملاً با کیفیت بوده و وضوح تصویری بالایی را شامل می شود.

 

پرده سیلوئت 3d

                                                 سیلوئت چاپی سه بعدی

 

از دیگر مزایای پرده سیلوئت سه بعدی این است که به راحتی می توان پرده را در حالت میانه قرار دارد یا کاملاً در بالاترین حالت ممکن قرار داد. مکانیزم این نوع پرده مانند مکانیزم پرده شید و زبرا می باشد. پرده سیلوئت چاپی به دلیل طرح های متنوع آن در فضای مدرن، جلوه ای شیک و خاص را به وجود می آورد و به ویژه در ادارات و شرکت ها برای طراحی لوگوی خاص، فایده مند می باشد. مزیت دیگر این نوع پرده، ویژگی کنترل نور آن است که با تنظیم آن می توان دید بیرونی را نسبت به فضای داخلی کم کرد.

فضای قابل استفاده

  • محیط اداری
  • آشپزخانه
  • اتاق نشیمن
  • اتاق پذیرایی
  • اتاق خواب

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.