پرده زبرا, پرده کرکره فلزی

پرده زبرا برای پذیرایی

پرده زبرا پذیرایی

یکی از انوع پرده های کرکره ای که بیشرین طرفدار را در بین مشتریان و افراد دارد پرده زبرا می باشد که قصد معرفی آن را به شما داریم. پرده زبرا برای پذیرایی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

 

این نوع پرده از تور و پارچه تشکیل شده است و کاربرد پرده زبرا این است که برای تنظیم نور و فضا به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

 

حال سؤالی که پیش می آید این است که از پرده ی زبرا می توان در فضای پذیرایی استفاده کرد یا خیر؟

 

ترکیب پرده زبرا و چین دار

                                                       زبرا برای پذیرایی

 

در جواب سؤال بالا باید گفت که از اکثر پرده های کرکره ای در فضای آشپزخانه و اتاق استفاده می شود. ولی اگر می خواهید محیطی شیک و مدرن را در پذیرایی خود امتحان کنید، پیشنهاد این است که می توانید از پرده های کرکره ای زبرا برای طراحی فضای پذیرایی استفاده کنید. بهتر است بدانید که  از بین انواع پرده های کرکره ای، پرده زبرا بیش ترین کاربرد را برای پذیرایی دارد. در حقیقت پرده زبرا مدرن ترین پرده کرکره ای در بازار است. پرده زبرا با رنگ بندی متنوع و همراه با به روزترین سبک آن، امکان استفاده در هر فضایی را دارا می باشد.

نکته ای که باید در استفاده از پرده زبرا در اتاق پذیرایی مدنظر قرار دهید این است که اگر دکوراسیون پذیرایی شما سبک کلاسیک را دارد بهتر است از این نوع پرده استفاده نکنید.

نکته بعدی این است که اگر علاقه مند به پرده زبرا هستید ولی سبک مبلمان شما کلاسیک است، شما می توانید از ترکیب پرده های پارچه ای و پرده کرکره ای زبرا در فضای پذیرایی خود استفاده کنید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.