آموزش

نکات ساده کاهش خطرات پرده های کرکره ای برای کودکان

خطرات پرده های مکانیزمی برای کودکان

نگران نباشید ، ما قصد نداریم شما را با یک راهنمای خسته کننده شما را خسته کنیم. هدف اصلی این پست وبلاگ به اشتراک گذاشتن چند کار ساده است که می توانید برای کاهش خطرات احتمالی برای کودکان در خانه خود انجام دهید.

حتی اگر بچه ای وارد خانه شما نخواهد شد ، ما به شما پیشنهاد می کنیم این راهنما را بخوانید تا بدانید که چرا تمام پرده ما با لوازم جانبی ایمنی کودک همراه است و چرا استفاده صحیح از آنها مهم است. به علاوه ، این توصیه ها برای ایمنی حیوان خانگی شما نیز مفید خواهد بود.

چه پرده های برای ایمنی کودک مناسب است؟

قبل تر زنجیرهای پرده یکی از خطرناکترین عوامل برای بچه ها بود. زنجیرهای آویزان ، می توانند یک حلقه طبیعی برای کودکان ایجاد کنند تا بتوانند سر خود را به داخل آن کرده و خفه شوند.

خوشبختانه ، این زمان خیلی به طول نکشید. از سال ١٣٩۴ ، دستورالعمل های جدیدی برای تقویت الزامات ایمنی و استانداردهای محصول به کار گرفته شده است ، که همه تولید کنندگان باید در بالاترین سطح حفظ کنند.

با این حال ، موارد ساده ای وجود دارد که می توانید خودتان انجام دهید تا مطمئن شوید محیط خانه شما تا حد امکان برای فرزندانتان ایمن است.

خطر مکانیزم پرده برای کودکان

دور از دسترس قرار دادن زنجیر مکانیزم پرده برای کودک

دور از دسترس نگه داشتن بند و زنجیر پرده از کودکان

تمام پرده های ما با دستگاه هایی تهیه شده اند که برای جلوگیری از آویزان شدن بند زنجیر در نزدیکی دسترس کودکان باشند. لطفاً از ایجاد یک حلقه برای کودکان خودداری کنید تا سر خود درون حلقه بیاندازند.

همیشه از یک نگه دارنده که به دیوار مجاور نصب می شود ، استفاده کنید. تا زنجیر آویزان نشود و دور از دسترس کودکان باشد ، علاوه بر آن خانه شما خیلی زیبا تر خواهد شد بنابراین ، همیشه حتماً بندهای خیلی طولانی را ببندید تا در نزدیکی دسترس کودکان قرار نگیرند.

 

پرده مکانیزم دار و خطرات احتمالی

قرار ندادن وسایل در لبه ی پنجره اتاق کودک

 

همیشه نوزادان و کودکان نسبت به تمام وسایل کنجکاو هستند بنابراین با رعایت موارد ایمنی، از خطرات احتمالی نوزادان دلبند خود جلوگیریی خواهیم کرد ، مواردی که در اینجا خدمت شما عرض کردیم هر چند کوچک ولی حیاتی هستند .

وسیله ای نزدیک پنجره قرار ندهید

قبل از اینکه به وسایل ایمنی کودک و کرکره های ایمنی ذاتی کودکان بپردازیم ، با توصیهای بارز و ساده شروع می کنیم.

اطمینان از اینکه بچه های شما نمی توانند به بندها و زنجیرهای پرده برسد . انجام دادن این کار اولین و اساسی ترین قدم والدین است. از قرار دادن مبلمان مانند کاناپه ها ، جعبه ها یا کیف های دستی در نزدیکی پنجره ای که نوزادان و کودکان نوپا ممکن است از آن بالا بروند ، خودداری کنید.

با قرار دادن تختخواب به دور از پنجره ، بچه های شما قادر نخواهند بود به زنجیره های پرده برسند

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *