آموزش, پرده دیکی, محصولات

انتخاب پرده مناسب پذیرایی با چند معیار ساده

پرده دیکی
  • همه ی ما گاهی از وسایل خانه خسته می شویم دوست داریم تغییراتی ایجاد کنیم ساده راه تغییر پرده است.پرده ای که برای آشپزخانه ،اتاق خوابانتخاب می کنید با پرده پذیرایی متفاوت است.مهمترین فضای خانه که دید دارد پذیرایی است ،بنابراین انتخاب پرده مناسب پذیرایی نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارد. زیرا اگر پرده پذیرایی را اشتباه انتخاب کنید هر چقدر عناصر تشکیل دهنده خانه را درست انتخاب کرده باشید کل زحمتتون را به هدر خواهید داد. در این مقاله می خواهیم نحوه ی انتخاب پرده مناسب پذیرایی را توضیح دهیم.

 

پرده دیکیپرده دی کی

در انتخاب پرده پذیرایی به چه نکاتی توجه کنیم؟ 

 1. جنس پرده
 2. رنگ وطرح پرده
 3. اندازه ی پرده
 4. سبک پرده
 5. نوع پرده

جنس پرده

 • پارچه های از جنسای مختلف مانند جنس ساتن، حریرو… وجود دارد.جنسی که انتخاب می کنید بستگی به سلیقه وهوای محل زندگی شما دارد‌.سبکی که می پسندید در انتخاب جنس پرده تاثیر دارد.معمولا برای جاهای سرد از پارچه های ضخیم تر استفاده می کنند‌.پنجره های که در معرض تابش شدید آفتاب قرار دارند،پارچه های ضخیم می طلبد.پرده های ساده ونازک برای خانه های کوچک و ویلایی مناسب است.

پرده دو مکانیزه چاپ دو سانتی

پرده دو مکانیزم چاپ دو سانتی

رنگ وطرح پرده

 • اگر می خواهید در محیط پذیرایی پرده رنگی بزنید یک رنگ از دکوراسیون فضای پذیرایی را انتخاب کنید.اگر همه ی اجزای مبلمانتان رنگ سفید یا روشن دارد،می توانید پرده را تیرتر انتخاب کنید.
 • اگر طرح کاشی رنگ دیوار شلوغ است پرده پذیرایی را از طرح های ساده ترانتخاب کنید.

 

پرده دومکانیزه توریپرده دومکانیزم توری

اندازه ی پرده

 • برای پنجره های کوتاه پرده بلند بخرید،برای اینکه فضای رسمی تری به وجودبیاورید از پرده های قدی استفاده کنید.پرده را بلندتراز حدمعمول بگیرید.اگر فضای دوپنجره زیاد نیست می توانید از پرده های یک سره استفاده کنید تا خانه عریض تر دیده شود.
 • برای پنجره های کوتاه از پرده های استفاده می کنندحاشیه ی پایین شان تژئینات بیشتری داشته باشد.

 

پرده دیکی چاپیپرده دیکی چاپی

سبک پرده

 • سبک دکوراسیون خانه ی شما مدرن است  بهتر ایت از پرده بدون والان استفاده کنید و والان بسیار ساده باشد،همچنین چوب پرده ی ساده تر هماهنگی بیشتری با سبک مدرن دارد.
 • پرده های والان دار،کتیبه دار برای سبک کلاسیک مناسب است.

 

پرده دو مکانیزه توریپرده دومکانیزه توری

نوع پرده

 • انواع پرده با جنس وطرحای مختلفی وجود دارد شما وقتی یک نوع پرده را انتخاب می کنید انتظار دارید فضایی شیکی به دکوراسیون خانه ی شما بدهد. درصورتی که وقتی پرده را نصب می کنید متوجه می شوید،درست انتخاب نکرده اید.
 • مشاورین آیدکو به شما کمک می کنند بهترین انتخاب را برای پذیرایی داشته باشیدفقط کافیه عکس پنجره خود را از چند زاویه برای ما بفرستید.

۰۹۳۷۶۶۲۹۸۹۹

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.