پرده زبرا, پرده کرکره فلزی

معرفی پرده شید بلک اوت ( Blackout )

معرفی پرده blackout

در حال حاضر در فصل تابستان هستیم بهتر است بدانید که پرتوهای یووی ( UV ) در این فصل، برای پوست شما بسیار مضر است و ممکن است باعث ایجاد شرایط شدید پوستی مانند سرطان پوست شود. پرده های کرکره ای بلک اوت که به پرده خاموشی معروف است از ورود پرتوهای مضر تابستانی جلوگیری می کند. از این رو هیچ نوری وارد فضای شما نخواهد شد. در عین حال انتخاب این نوع پرده برای حفظ حریم خصوصی گزینه ای مناسب است.

جنس پرده های بلک اوت از فوم است. علاوه بر منزل،  استفاده از پرده بلک اوت در برخی از حرفه ها و مشاغل لازم و ضروری است. این پرده ضد نور بوده و تاریکی را در فضای موردنظر شما به وجود می آورد.

انواع پرده های بلک اوت

دبل رول

این نوع پرده از پلی استر تهیه شده است و از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند. شما به صورت دستی می توانید نور داخل محیط را تنظیم کنید که از این رو باعث افزایش حریم خصوصی می شود.

پرده های بلک اوت آیدکو

                                                            پرده بلک اوت

شید رول

این نوع پرده 100 درصد پلی استر است و از ورود اشعه خورشید جلوگیری می کند و از سیستم پشتیبانی حرارتی برخوردار است که دما را در فصل تابستان و زمستان متعادل می کند. این پرده دارای پارچه ای ضخیم و با استحکام است که برای ایجاد فضای گرم در محیط و محافظت در برابر نور خورشید، ایده آل است. می توانید در فضاهایی مانند اتاق خواب، اتاق نشیمن و آشپزخانه از این پرده استفاده کنید.

پرده کایل و برایس ( Kyle & Bryce )

این نوع پرده از طراحی کلاسیک و شفاف برخوردار است و جنس آن ضخیم تر می باشد. برای ایجاد محیط شیک می توانید از این نوع پرده استفاده کنید. برای اتاق های مطالعه، اتاق خواب، آشپزخانه و غیره مناسب است و از کیفیت بالایی برخوردار است. نصب آن آسان و بدون دردسر است.

پرده شید آیدکو

                                                     پرده شید رول

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *