آموزش

راهنمای انتخاب رنگ پرده آشپزخانه

پرده شید روشن

در فضای آشپزخانه یک راه عالی برای رسیدن به اوج زیبایی و لذت، انتخاب مناسب رنگ پرده است. از آن جایی که زمان زیادی صرف گذراندن در این محیط می شود توجه به پرده و جزئیات آن به ویژه رنگ، تأثیر بسزایی برای ایجاد یک محیط شاد و دلنشین خواهد داشت.

انتخاب رنگ پرده برای آشپزخانه متناسب با فضا

قطعاً می دانیم که رنگ های روشن، فضا را دل بازتر نشان می دهد که تأثیر زیادی بر احساسات افراد خواهد داشت. رنگ ها نقش مهمی در کوچک یا بزرگ نشان دادن فضا ایفا می کنند. بهتر است بدانید که برای انتخاب مناسب رنگ پرده، اگر آشپزخانه ای با فضای کوچک دارید بهتر است از رنگ های لایت و روشن استفاده کنید. بهترین رنگ ها برای آشپزخانه متناسب با فضا می تواند به ترتیب زرد، نارنجی و قرمز باشد. رنگ قرمز، باعث افزایش اشتها و انرژی می شود. رنگ زرد و نارنجی حس روابط دوستانه را افزایش می دهد، پس بهتر است در انتخاب پرده آشپزخانه دقت لازم را به خرج دهید.

پرده رومن آشپزخانه

                                                پرده رومن رنگ تیره

انتخاب رنگ برای آشپزخانه متناسب با دکوراسیون

برای انتخاب مناسب رنگ پرده برای آشپزخانه بهتر است به دکوراسیون آشپزخانه توجه شود. اگر آشپزخانه شما با رنگ های گرمی که ذکر شد، دکوراسیون شده است پس بهتر است از رنگ های ساده و روشن برای انتخاب پرده آشپزخانه استفاده کنید. در این صورت رنگ سفید می تواند گزینه خوبی باشد، برعکس اگر دکوراسیون و فضای آشپزخانه شما با رنگ های روشن طراحی شده باشد، برای انتخاب رنگ پرده از رنگ های تیره استفاده کنید که با دکوراسیون مطابقت داشته باشد مانند مشکی، زرشکی، قرمز، قهوه ای و …

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.