پرده شید یکی از پرکاربردترین پرده های مدرن بوده که به صورت یک لایه از جنس پلی استر ساخته شده است و بوسیله زنجیر و یا موتور به صورت افقی باز و بسته میشود.

نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش سایدبار
نمایش 9 24 36

پرده دومکانیزم کد rsim

3,180,000 ریال متر مربع

1- مساحت زیر 1.5 متر مربع به قیمت 1.5 متر مربع محاسبه می شود. 2- این پرده را میتوان با برش دالبر ( پایین پرده ) و برش والان (بالای پرده) انجام داد 3- برای این پرده را میتوان از کتیبه استفاده کرد. 4- برای تعیین رنگبندی ، توضیحات را مشاهده کنید.

راهنمای اندازه گیری پرده

برای ثبت سفارش این نوع پرده با شماره 02177906940 تماس بگیرید.

پرده شید شنی

1,670,000 ریال متر مربع
لطفاً کد رنگ را در توضیحات انتخاب کنید. مساحت زیر 1.5متر مربع به قیمت 1.5متر مربع محاسبه می شود. پرده شید در طرح ها و رنگ های مختلف فضایی مدرن را به ارمغان می آورد. پرده های شید از انواع پرده کرکره ای محسوب می شوند و به صورت تک رنگ و ساده و یا طرح دار ارائه می شوند. امکان انتخاب طرح دلخواه روی پرده شید وجود دارد. یک تفاوت شید و زبرا همین طرح های انتخابی ان است ولی عمده ترینتفاوت شید و زبرا در تنظیم نوری است. پرده شید به صورت بالا رو است و برای تنظیم نور ورودی می توان پرده را با زنجیر به بالا یا پایین هدایت کرد. برای استفاده از نور روز می توانید پرده را جمع کنید و در شب پرده به طور کامل بسته می شود. عبور نور از پرده شید فقط از طریق بالا و پایین آوردن پرده امکان پذیر است.

لینک راهنمای اندازه گیری

**عرض و ارتفاع خود را به متر وارد کنید.**