پرده کرکره فلزی

ایمنی در برابر نور خورشید از طریق پرده های شید رول

همه افراد برای ایجاد امنیت و احساس راحتی در منزل خود دائماً تلاش می کنند. منزل شما باید در برابر عناصر طبیعی از جمله باران، نورخورشید و غیره در امان باشد. برای مثال لازم است در تابستان دمای اتاق کنترل شود تا باعث گرمای شدید نشود. منزل شما باید در برابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش محافظت شود. در حالی که از نور طبیعی استقبال می شود و منزل را پر از انرژی و شادابی می کند اما تابش بیش از حد نور خورشید می تواند باعث ایجاد آسیب شود. خورشید پرتوهای مضر یو وی ( UV ) از خود ساطع می کند که به راحتی از طریق درها و پنجره ها وارد خانه افراد می شود. قرار گرفتن در معرض این پرتوها هم برای بدن انسان و هم برای فضای داخلی خانه و مبلمان می تواند آسیب زا باشد. اگر به دنبال بهترین پوشش برای محافظت در برابر مضرات نور خورشید و اشعه های آن هستید، ما به شما پرده های شید رول را پیشنهاد می کنیم. ایمنی را از طریق پرده شید تجربه کنید.

پرده شید

                                                        پرده شیدرول

پرده شید رول چیست؟

پرده شید رول از خطوط بسیار مناسب و صاف و در عین حال بسیار شیک و مدرن تشکیل شده است که بهترین گزینه برای خانه شما است. پرده شید رول از حجاب های متنوعی تشکیل شده اند که باعث تاریک شدن یا سایه انداختن در منزل شما می شوند. بهتر است بدانید جنس پرده های شید رول به گونه ای است که مانند مانعی در برابر نورخورشید عمل می کند.

 

انواع پرده های شید رول

  1. پرده کرکره ای شید رول ساده که از پارچه ظریفی ساخته شده است که باعث جریان حداکثر نور در اتاق می شود و همچنین حفظ حداقل حریم خصوصی. این نوع از پرده های کرکره ای باعث فیلتر کردن نور خورشید می شوند ولی نه تاریکی کامل.
  2. اگر به دنبال تاریکی کامل اتاق خود هستید بهتر است پرده های شید رول بلک اوت را مدنظر قرار دهید. زیرا این نوع از پرده باعث مسدود کردن کامل نور شده و برای اتاق خواب می تواند بهترین گزینه باشد.

پرده های شید رول که از 1% تا 3% نور دریافت می کنند

این نوع از پرده های شید رول که به آن پرده های شید رول خورشیدی گفته می شود دارای سطوح مختلف شفافیت هستند. این نوع پرده ها می توانند از 1% تا 5% نور خورشید را عبور دهند. اگر به دنبال محافظت بیشتر در برابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش هستید بهتر است پرده های کرکره ای با گشودگی کمتری را انتخاب کنید. این نوع پرده های کرکره ای مانع از ورود اشعه ماوراء بنفش شده و باعث آسیب کمتری در منزل شما می شود. این نوع از پرده های کرکره ای همچنین مانع از ایجاد گرما در منزل شما خواهد شد.

پرده های گریبر ( Graber ) که از 6% تا 14% نور دریافت می کنند

پرده های گریبر نوعی از پرده ها هستند که نور بیشتری را نسبت به نوع قبلی دریافت می کند ولی از تابش مسقیم نور جلوگیری کرده و در کاهش گرمای اتاق مؤثر می باشد. این نوع از پرده ها برای هر نوع از فضای داخلی مناسب می باشد و همچنین باعث کاهش مضرات اشعه ماوراء بنفش می شود.

پرده های با فیلتر سبک ( کم )

اگر به دنبال پرده ای هستید که هم مانع از ورود اشعه ماوراء بنفش باشد و هم عایق انرژی، این نوع از پرده های شید رول بسیار مناسب خواهد بود. این نوع از پرده های شید رول در اتاق شما حالت سایه ایجاد خواهد کرد و مناسب دفاتر تجاری، بیمارستان ها و هتل ها است.

پرده بلک اوت

این نکته را در نظر داشته باشید که تابش بیش از حد نور خورشید در منزل شما حتی می تواند به وسایل اکترونیکی هم صدمه وارد کند. پس پیشنهاد ما به شما پرده بلک اوت است که برای کنترل میزان ورودی نور خورشید می توانید از آن استفاده کنید. پرده بلک اوت به دلیل داشتن لایه فوم از تابش مستقیم نور جلوگیری می کند و در دو نوع مفتولی ( دارای سیم ) و بدون سیم موجود می باشد.

پرده بلک اوت ضد نور

                                                    پرده بلک اوت آیدکو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.